Domofony
wideodomofony
Instalacje
monitoringu
Instalacje
odgromowe
Pomiary
oświetlenia
Instalacje
elektryczne

DOMOFONY, WIDEODOMOFONY

Urządzenia domofonowe umożliwiają prowadzenie rozmów między kasetą domofonu zamontowaną przy wejściu do budynku, a unifonem zamontowanym w mieszkaniu. Instalację możemy rozbudować w taki sposób aby podnieść komfort użytkowania o wiele dodatkowych funkcji: zwalnianie rygla za pomocą kart i breloków zbliżeniowych, podgląd wideo, połączenie z portierem oraz wiele innych.

Wykonujemy kompleksowe instalacje domofonowe i wideodomofonowe w budynkach jednorodzinnych oraz budynkach wielorodzinnych (kamienicach, blokach, zamkniętych osiedlach z większą ilością wejść). Instalacje wykonujemy zarówno dla osób prywatnych jak i wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni, deweloperów oraz firm. Do wykonania instalacji domofonowych oraz wideodomofonowych wykorzystujemy tylko produkty oraz doświadczenie renomowanych firm takich jak Elfon, Kenwei, Cyfral, Laskomex, Commax, Tesla.

Na wykonane instalacje oraz użyte produkty udzielamy gwarancji.

Oferujemy współpracę konserwacji w celu utrzymania stałej sprawność systemów domofonowych. Po podpisaniu z naszą firmą umowy konserwacji wykonujemy archiwum ustawień. Dzięki temu w przypadku wymiany uszkodzonej kasety domofonu lub elektroniki nawet na nowszy model przywracamy poprzednie ustawienia tj. kody indywidualne lokatorów, przypisane do lokali klucze elektroniczne, kody ogólne, czas i częstotliwość otwarcia elektrozaczepu.

ELFON OPTIMA 255R

Nowoczesny cyfrowy panel domofonowy, w wandaloodpornej obudowie ze stopu cynku i aluminium, dodatkowo wyposażony jest w czytnik RFID dzięki któremu możliwe jest otwarcie zamka za pomocą breloków i kart (kluczy elektronicznych) w standardzie UNIQUE. Największy i przez to najczytelniejszy ekran dostępny w domofonach na rynku co ułatwia w dużym stopniu obsługę domofonu osobom starszym. Wybieranie tonowe i grawerowane cyfry dla osób niewidomych. Przyciski nie dotykowe dzięki czemu nie ma problemów w obsłudze przy niskich temperaturach. Zastosowanie inteligentnej grzałki, która włącza się przy niskich temperaturach i wyłącza się podczas rozmowy by ograniczyć zużycie prądu daje możliwość pracy domofonu w trudnych warunkach i stawia ten model na wysokiej pozycji na rynku. Możliwość rejestracji 8 breloków ogólnych nie przypisanych do numeru mieszkania (np. dla listonosza, gospodyni itp.) oraz do 20 kluczy (kart lub breloków RFID) do każdego mieszkania poza standardowym czterocyfrowym kodem, wykrywanie zwarcia linii (tryb przełącza domofon w możliwość otwarcia drzwi po naciśnięciu dowolnego klawisza aż do usunięcia awarii co daje możliwość wejścia służbom ratunkowym) w wielu krajach jest to wymagane ze względów bezpieczeństwa. Dodatkowe funkcje takie jak rtyb gabinet, możliwość zmiany rodzajów i głośności dzwonka. Jeden panel domofonowy może obsłużyć do 255 mieszkań.

elfon.jpeg

LASKOMEX CD-2513

Domofon cyfrowy CD-2513 przeznaczony jest do: bloków mieszkalnych z jednowejściowymi klatkami schodowymi, kamienic, domów jednorodzinnych itp. Domofon może pracować w układzie wielowejściowym z jednym wejściem głównym (np. furtka w ogrodzeniu) i maksymalnie 64 wejściami podrzędnymi (jednowejściowe klatki schodowe bloków mieszkalnych, kamienic itp.). Domofon cyfrowy CD-2502 dostępny jest w wersji audio i wideo. Panele zewnętrzne przystosowane są do montażu modułu kamery. Dzięki temu system domofonowy można przekształcić w system wideodomofonowy. Wyjątek stanowią panele z miniaturową listą lokatorów, oraz panel w których nie ma możliwości montażu modułu kamery. Moduł kamery umożliwia regulację pola widzenia kamery. Klawiatura w panelach zewnętrznych domofonu pełni funkcję zamka szyfrowego. Domofon obsługuje czytnik kluczy elektronicznych. (dotykowych kluczy iButton i zbliżeniowych kluczy RFID). W panelach zewnętrznych domofonu stosowana jest wysokiej klasy klawiatura optyczna. W domofonie cyfrowym CD-2502 stosowane są panele ze stali nierdzewnej lub panele z blachy cynkowanej, malowanej farbą proszkową. Instalacja elektryczna systemu cechuje się małą ilością przewodów w wersji audio unifony łączone są przy pomocy dwóch przewodów, w wersji wideo wykorzystuje się skrętkę UTP kat. 5. Symetryczna transmisja sygnału wideo zapewnia doskonałe parametry obrazu. Domofon obsługuje od 1 do 255 unifonów lub monitorów w każdej klatce.

laskomex.jpeg

CYFRAL PC-1000

Przeznaczony dla systemów analogowo – cyfrowych CC-1000/1500 oraz cyfrowych CC-2000.

Cechy charakterystyczne panela:

 

  • dwa sposoby na proste i szybkie otwieranie drzwi: z klawiatury centrali, przy pomocy 4 cyfrowego, indywidualnego kodu wejścia, oraz opcjonalnie za pomocą klucza zbliżeniowego Dallas max. 8 kluczy na jedno mieszkanie.
  • potwierdzenie użycia kodu i otwarcia furtki sygnałem dźwiękowym w mieszkaniu
  • panel rozmowny o dużej odporności na uszkodzenie mechaniczne oraz atmosferyczne, zamknięty i zabezpieczony poprzez 2 nity zrywalne
  • solidna, podświetlana, wandalo i wodoodporna, metalowa klawiatura numeryczna
  • duży, 4-pozycyjny wyświetlacz cyfrowy
  • możliwość tworzenia konfiguracji wielowejściowych w przypadku dużej posesji z kilkoma wejściami (do 4 paneli nadrzędnych i „n” podrzędnych)
  • jeden typ panela w przypadku pracy nadrzędnej i podrzędnej
  • dostęp do programowania panela zabezpieczony numerem centrali i kodem administratora
  • dwie wersje kolorystyczne panela rozmownego: czarna i srebrna
  • panel wraz z elektroniką zasilane są 1 zasilaczem prądu zmiennego 12,5V/1,2A

 

cyfral.jpeg

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności