Domofony
wideodomofony
Instalacje
monitoringu
Instalacje
odgromowe
Pomiary
oświetlenia
Instalacje
elektryczne

ZBIORCZE INSTALACJE ANTENOWE

Chcemy zaproponować państwu nowoczesne systemy zbiorowego odbioru sygnału programów telewizyjnych i radiowych. Takie rozwiązanie umożliwia doprowadzenie jednym przewodem koncentrycznym sygnału telewizji naziemnej, satelitarnej oraz sygnału radiowego do każdego mieszkania.

System ten wymaga montażu jednego zestawu anten na dachu budynku, elementów podziału i wzmocnienia sygnału, okablowania oraz gniazd końcowych w każdym mieszkaniu.

Szczególną zaletą tych instalacji jest brak indywidualnych anten na elewacji budynku oraz dachu, co wpływa na estetykę budynku oraz szczelność elewacji i dachu. Kolejną zaletą jest niezależność od lokalnych dostawców telewizyjnych. Instalacje te doceniane są przez lokatorów ponieważ nie muszą się martwić gdzie i jak zamontować antenę, wystarczy podłączyć dekoder satelitarny dowolnej platformy cyfrowej do gniazda w mieszkaniu lub korzystać z darmowej telewizji naziemnej. Warto zauważyć że w kolejnych latach użytkowania nie ponosimy kosztów anten satelitarnych, anten telewizji naziemnej oraz kosztów montażu tych anten, oszczędzamy również na naprawach elewacji oraz dachu.

Montaż zbiorczych instalacji antenowych szczególnie polecamy w blokach, hotelach, akademikach, domach wielorodzinnych.

eltech.jpg
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności